Ґрунти

941 грн

671 грн

582 грн

559 грн

477 грн

671 грн

1582 грн

671 грн

948 грн

671 грн

417 грн

640 грн

2350 грн

1663 грн

1067 грн

824 грн

290 грн

671 грн

671 грн

671 грн

604 грн

1562 грн

3763 грн

785 грн

178 грн

Показано від 1 до 25 з 25 (всього сторінок: 1)

Ґрунти

Ґрунт обов'язково необхідний при підготовці автомобіля до фарбування, оскільки є ланкою між металом і фарбою. Ґрунт забезпечує захист кузова від корозії, обробляється після шпаклювання, а також посилює зчеплення автоемалі з пластиком. Залежно від цілей використання ґрунт для авто можна розділити на кілька основних груп.

Види ґрунту:

  • Антикорозійний ґрунт (епоксидні та кислотні ґрунти). Застосовується для захисту від корозії після очищення кузова від іржі. На нього безпосередньо не можна наносити фарбу, необхідне використання вторинного ґрунту.
  • Порозаповнюючий ґрунт. Використовується для заповнення пір на поверхні шпаклівки. Такий ґрунт наноситься товстим шаром для приховування всіляких похибок, допущених при шпаклівці.
  • Адгезійний ґрунт. Необхідний посилення адгезії між різними матеріалами (зазвичай використовується для пластмас).

Ґрунт за хімічним складом:

  • Акриловий ґрунт. Використовується безпосередньо перед нанесенням емалі. Він остаточно вирівнює поверхню, що ремонтується.
  • Епоксидний ґрунт. Такий ґрунт варто купити для згладжування огріхів поверхні після шпаклювання. Також його можна використовувати як антикорозійний захист.