Магазин працює в звичайному режимі. Якщо не можете додзвонитися по телефону, пишіть або телефонуйте на Вайбер. Відправка замовлень кожного дня.

Ґрунти

Ґрунти

Ґрунт обов'язково необхідний при підготовці автомобіля до фарбування, оскільки є ланкою між металом і фарбою. Ґрунт забезпечує захист кузова від корозії, обробляється після шпаклювання, а також посилює зчеплення автоемалі з пластиком. Залежно від цілей використання ґрунт для авто можна розділити на кілька основних груп.


Види ґрунту:

  • Антикорозійний ґрунт (епоксидні та кислотні ґрунти). Застосовується для захисту від корозії після очищення кузова від іржі. На нього безпосередньо не можна наносити фарбу, необхідне використання вторинного ґрунту.
  • Порозаповнюючий ґрунт. Використовується для заповнення пір на поверхні шпаклівки. Такий ґрунт наноситься товстим шаром для приховування всіляких похибок, допущених при шпаклівці.
  • Адгезійний ґрунт. Необхідний посилення адгезії між різними матеріалами (зазвичай використовується для пластмас).

Ґрунт за хімічним складом:

  • Акриловий ґрунт. Використовується безпосередньо перед нанесенням емалі. Він остаточно вирівнює поверхню, що ремонтується.
  • Епоксидний ґрунт. Такий ґрунт варто купити для згладжування огріхів поверхні після шпаклювання. Також його можна використовувати як антикорозійний захист.
Оберіть підкатегорію
Показано від 1 до 15 з 63 (всього сторінок: 5)