Апарат плазмового різання GYS Plasma CUTTER 25K

Виробник: GYS
Модель: 030947
54356 грн

  • Наявність: В наявності



Інверторний плазморіз GYS Plasma CUTTER 25K - апарат плазмового різання з вбудованим компресором,  самозаймистий розпал дуги.

Має такі переваги:

Вбудований повітряний компресор: завдяки вбудованому компресору, Plasma 25K дуже зручний, коли немає доступу до стиснутого повітря.

Забезпечує якісне різання без деформації, навіть по фарбованим деталям: до 8 мм по сталі, нержавійці та чавуну та до 6 мм для алюмінію та міді.

No HF Start завдяки системі «Arc Pilote», дуга вмикається без торкання до деталі. Ця система дозволяє уникнути електромагнітних перешкод (радіо, комп'ютер, телефони, медичне обладнання…).

Пальник з рукавом 4 метри і системою безпеки на кнопці спуску, щоб уникнути випадкового або мимовільного включення.

Технічні характеристики Gys PLASMA CUTTER 25K:

  • Напруга мережі: 220 В
  • Потужність при максимальному навантаженні: 4,10 кВт
  • Максимальна товщина різу: 6 мм
  • Струм різання: 5 - 25 A
  • Клас захисту: IP23
  • Потужність що споживається: 5.90 кВА
  • Споживаний струм: 16 А
  • Габаритні розміри: 220×450×310
  • Вага: 17,2 кг

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Нещодавно переглянуті