Магазин працює в звичайному режимі. Якщо не можете додзвонитися по телефону, пишіть або телефонуйте на Вайбер. Відправка замовлень кожного дня.

Колірування U-POL Raptor, як надати потрібний колір Раптору.

Перед початком фарбування слід пам'ятати, що всі способи фарбування Raptor повинні бути на основі акрилу.

Як відомо при кольоруванні Раптора виробник дозволяє додавати не більше 10% барвника, подальше його збільшення веде до втрати міцності та експлуатаційних властивостей захисного покриття.

Найкращим варіантом для кольорування U-POL Raptor є акрилові концентровані пігменти, які використовуються на біндерних системах підбору кольору*, при виготовленні автоемалей. Біндерними є ті системи, де використовується безбарвна смола (біндер) та концентровані пігментні пасти. Такими є Ivat, DuPont Centari, ЛКС Aikka, Nexa Autocolor та інші. Дані пігменти як у чистому вигляді, як і у вигляді готової суміші потрібного кольору можна замовити в нашому магазині, на сторінці замовлення Раптора, в опціях товару. Для виготовлення потрібного барвника необхідно вибрати колір із каталогів RAL або будь-якого каталогу автоемалей, та повідомити його код.

Ще одним варіантом кольорування Раптора є акрилові автомобільні фарби, наприклад ADI UPP, Mobihel, Duxone. Але величезним мінусом цього способу є підвищена витрата як захисного покриття, так і фарби, особливо це буде відчутно на яскравих кольорах, наприклад червоному, жовтому або салатовому.

Тобто готові акрилові фарби є напівпрозорим матеріалом, і при додаванні їх в прозорий матеріал, яким є Ю-ПОЛ Раптор, готова суміш буде досить прозорою, тому доведеться збільшувати товщину шару що позначиться на витраті матеріалу або додавати більше фарби, що позначиться на міцності. Також в даному випадку можливе одержання кольору, що відрізняється від початкової самої фарби. Ще одним варіантом нанесення Раптора при такому способі кольорування є нанесення однотонної підкладки, що несе за собою додаткові витрати і збільшує трудовитрати. Концентровані пігменти (барвники) не є прозорими матеріалами, і здатні зафарбовувати прозорий матеріал.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре